Informace v souvislosti s koronavirem

Informace ze školy: Vážení rodiče. Prohlášením premiéra se uzavírají školy na území ČR od středy 11. 3. 2020 do odvolání. Uzavřena bude základní škola i školní družina. Zrušena je zároveň výuka ZUŠ. Aktuální informace budeme uveřejňovat na webu školy a prostřednictvím elektronické ŽK. Prosíme sledujte tedy náš web a E-ŽK pro nejnovější informace. Ve škole bude zajištěn běžný provoz našimi zaměstnanci. Pokud budete potřebovat konkrétní informaci či službu, kontaktujte mě prostřednictvím emailu: infozsbnpl@zsbnpl.cz nebo na telefonu 412 586 366 nebo 606 646 292. Časy provozu školy upřesníme zítra na webových stránkách školy.

Obědy pro žáky ve školní jídelně jsou odhlášené automaticky!

Děkujeme za pochopení. Mgr. J. Zelený, ředitel školy

Ošetřovné: Pokud potřebujete potvrzenou žádost o ošetřovné pro svého zaměstnavatele, stačí se zastavit v kanceláři školy, kde jsou pro Vás Žádosti připravené a potvrzené k převzetí, stačí zde do formuláře vyplnit jméno a rodné číslo žáka. Formulář TEDY nemusíte tisknout. Formulář je k vyzvednutí od středy 11. 3. 2020 od 7:00 do 15:00 h.


UZAVŘENÍ ŠKOLY - aktualizováno 11. 3. ve 12.25 

Dle informací náměstka MZ budou školy uzavřeny nejspíše do konce března, možná i s prvním týdem v dubnu.
Informace z CDM: Vzhledem k rozhodnutí vlády, rušíme náš páteční ples V záři velkoměsta. Dále jsou zrušeny tvořivé velikonoční dílny, workshopy a ostatní hromadné akce. Průběžně a individuálně budeme řešit předsoutěžní přípravy tanečních, mažoretkových a pompónových týmů. Dále rušíme akce pro rodiče s dětmi do 3 let a aktivity pro seniory a dospělé. Pokud budou opatření trvat déle než 14 dní, bude se to nejspíše týkat i Květinového plesu.

Další informace:

Plánovaná výstava morčat místní organizace Českého svazu chovatelů je přesunuta z 11. dubna na 28. října. Důvodem jsou známá koronavirová opatření.

Z preventivních důvodů bude Klub seniorů Benešov n.Pl. od 11.3. do 22.3.2020 uzavřen.


Informace ze školní jídelny: Vážení strávníci ???? Provoz školní jídelny na následující dny není zatím nijak zvlášť omezen. Vaříme pro všechny naše mateřské školky se kterými máme smlouvu a stejně tak pro ostatní stravníky. Všem žákům základní školy Benešov nad Ploučnicí, jsou obědy hromadně odhlášeny. Na následující dny a týdny budeme vařit jen jedno jídlo. Kuchařky mají malé děti a tak mi jich většina zůstane doma. Mění se doba výdeje oběda cizím stravníkům, kteří si jídlo vyzvedávají v jídelně a to od 10:00 do 11:00 hodin. Tento režim je do odvolání nebo dalších případných změn dle nařízení vlády ČR. Věřím, že vše zvládme ve zdraví, klidu a s ohleduplností jednoho k druhému. Jakékoli dotazy vám zodpovím na tel. čísle 412 586 271 nebo 773 761 150. Pevnou linku mám přesměrovanou na mobilní číslo, takže se kdykoli dovoláte. I. I. Lacinová Kolářová, ředitelka školní jídelny, Opletalova 673, Benešov nad Ploučnicí

UZAVŘENÍ ŠKOLY - aktualizováno 11. 3. v 10.15 h Aktuálně nejsou další nové či rozšiřující informace. Nejpozději ve čtvrtek 12. března dorazí rodičům a žákům přes elektronickou žákovskou materiály a pokyny k distančnímu studiu žáků na příští týden (zatím do 20. března 2020).


O DALŠÍCH ZMĚNÁCH VÁS BUDEME PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT.