Informace pro občany - Valkeřická ul. - AKTUALIZACE !!

Upozorňujeme občany , bydlící v okolí horní části Českolipské ulice, že z důvodu pokládky finální asfaltové vrstvy na komunikaci II/262 ul. Českolipská bude dne 11. 10. 2021 (pondělí) v době od 7:00 do 12:00 uzavřen vjezd do ulice Sokolský vrch (nad železničním viaduktem). Po tuto dobu bude vjezd do ulice Sokolský vrch a Pod Vyhlídkou možný pouze odbočkou za železničním přejezdem. Dopravní značení bude po dobu uzavření ulice upraveno.

 

Zhotovitel stavby se tímto omlouvá za případné komplikace a prosí občany o opatrnost a respektování aktuálního dopravního značení. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme občany , bydlící v okolí horní části Českolipské ulice, že z důvodu pokládky finální asfaltové vrstvy na komunikaci II/262 ul. Českolipská bude dne 11. 10. 2021 (pondělí) v době od 10:30 do 16:00 uzavřen vjezd do ulice Valkeřická.

Dále bude v termínu 11. – 13. 10 2021 při provádění pokládky asfaltu zamezen vjezd do ul. Kamenná, kde bude možné použít vjezd z Heřmanovské a Tkalcovské ul., která bude v době provádění prací obousměrná. Ve stejné dny bude při provádění prací po určitou dobu omezen vjezd k bytovému domu č.p. 654 a rodinným domům č.p. 325 a 700, vše v ul. Českolipská.

 

Vjezd do ulice Heřmanovská bude s omezeními možný.

 

Zhotovitel stavby se tímto omlouvá za případné komplikace a prosí občany o opatrnost a respektování aktuálního dopravního značení.